Fabuła

Olivia stara się zapomnieć o kilku latach spędzonych w poprawczaku przez bronienie ukochanej przyjaciółki, która i tak potem o niej zapomniała. Od tamtej pory dziewczyna nie okazuje uczuć ludziom, jedynie jej przybrana mama wie jaka naprawdę jest.
Dziewczyna została adoptowana po wyjściu z zakładu karnego a jej rodzina postanowiła przenieść się do Nowego Jorku by blondynka mogła zacząć nowe życie, w nowej szkole z nowymi ludźmi.
Pierwszego w dnia w szkole zostaje zauważona przez Nicole - najbardziej lubianą dziewczynę w West High School oraz jej brata Zayn'a Malika. Z początku dziewczyna nie cieszy się z tej znajomości jednak później coś zaczyna się w niej zmieniać.
Dzikie imprezy, narkotyki, alkohol i wiele innych dzieje się wśród nowych przyjaciół od przyjścia Olivi do szkoły. Czy uda jej się wyjść na prostą? Czy zmieni się w stosunku do nowych znajomych? 

6 komentarzy:

 1. Nie mogę doczekać się 1 rozdziałuu *.*
  Czekam z niecierpliwością ; D ; *
  + zapraszam do mnie http://my-life-is-also-your-life.blogspot.com/ wpadniesz i zostawisz ślad po sobie ? ; D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zapraszam do mnie ; http://iloveonedirectioninagine.blogspot.com/ <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Litzy Russell to szesnastolatka, która ma wszystko. Bogaci rodzice, przyjaciółka i chłopak, którego kocha nad życie. Jej życie nie różni się niczym od życia przeciętnej nastolatki. Chodzi do szkoły, przeżywa wzloty i upadki, próbuje przezwyciężać przeciwności losu i spełniać marzenia. Nie zawsze wszystko jej się udaje. Wtedy w jej życiu pojawia się piątka chłopaków. Nie są tacy jak ona. Normalni, ale jednak z wyższego szczebla. Jeszcze wyższego niż jest ona.
  Jak One Direction wpłynie na życie szesnastoletniej Litzy? Czy odnajdzie wśród chłopaków tylko przyjaźń czy, z którymś połączy ją coś więcej? Jak w tym wszystkim odnajdzie się obecny chłopak Litzy - Logan?

  http://like--ever.blogspot.com/
  Pozdrawiam, sweetness

  OdpowiedzUsuń